inwestycja zakończona

Inne inwestycje

Bosmańska 1


Kameralny budynek, prestiżowa lokalizacja – Bosmańska 1 – Stary Anin, Warszawa. Ta prestiżowa dzielnica prawobrzeżnej Warszawy łączy w sobie bliskość natury i magię Mazowieckiego Parku Krajobrazowego z wygodną i szybką komunikacją, nowoczesnością i spokojem willowej dzielnicy.

Zobacz więcejAlpejska 8
Spokojna okolica z pełną infrastrukturą. Szybki i wygodny dojazd do ścisłego centrum Warszawy. Bliskość natury dzięki parkowemu otoczeniu i stuletnim dębom, tuż obok Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Nowoczesne wykończenie apartamentów w kameralnym budynku z 4 lokalami.

Zobacz więcej

Stacja Międzylesie


Kameralny budynek Stacji Międzylesie kryje wiele możliwości. Parter zarezerwowaliśmy na sklepiki, butiki i kawiarnię. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz funkcjonalnego gabinetu dla kilku osób czy też ustawnej przestrzeni dla większej firmy, w Stacji Międzylesie znajdziesz biuro, które zapewni Ci komfortową i wydajną pracę.

Zobacz więcejSosnowa 4
Charakter obiektu nawiązuje swoją formą architektoniczną do popularnego na linii otwockiej stylu nadświdrzańskiego nazywanego również Świdermajerem.
Nowoczesna konstrukcja budynku w połączeniu ze stylowymi elementami drewnianymi to znakomita oferta dla tych, którzy poszukują mieszkania w budynku nie tylko kameralnym, ale i takim, który cechuje wyjątkowość architektury.

Zobacz więcej

Bosmańska 2a


Charakter zabudowy nawiązuje swoją formą architektoniczną do okolicznej zabudowy pod względem wysokości zabudowy i bryły. Obiekt zwieńczony jest dachem dwuspadowym w kolorze grafitowym. Całość zamierzenia utrzymana jest w spokojnej, ciepłej kolorystyce.

Zobacz więcej