inwestycja zakończona i sprzedana

Inne inwestycje

Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Specjalizujemy się w kameralnych projektach w Wawrze w Warszawie, ponieważ widzimy piękno i potencjał tej dzielnicy. Poznaj nasze zrealizowane i aktualne inwestycje.

Aktualne inwestycje

Apartamenty Lubartowska – w realizacji


Apartamenty Lubartowska

Apartamenty Lubartowska to nowe mieszkania na Grochowie – w spokojnej, ale jednocześnie pełnej życia części miasta. Kilka wariantów transportu publicznego pozwala na swobodny dojazd do różnych punktów Warszawy. W bliskim sąsiedztwie znajdują się punkty handlowo-usługowe: sklepy, poczta, apteka oraz placówki edukacyjne i medyczne. W kameralnym budynku przewidziano 26 mieszkań o metrażach od 40 do 85 m2 z balkonami lub tarasami oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. W tylnej elewacji znajdują się duże ogródki lokatorskie do wyłącznej dyspozycji właścicieli mieszkań na parterze.

Zobacz więcej

 

 

Zrealizowane inwestycje

Nowe Międzylesie


Apartamenty Nowe Międzylesie to nowoczesny budynek w znakomitej lokalizacji. Mieszkania z dużymi przeszkleniami, wygodne balkony i ogródki, wysokiej jakości winda, najlepszej klasy materiały wykończeniowe i atrakcyjne zagospodarowanie terenu. W okolicy liczne punkty handlowe, usługowe, kawiarnie i restauracje. Blisko stacji PKP i SKM, w dobrej odległości od Południowej Obwodnicy Warszawy. Nowe Międzylesie znajduje się w samym centrum tętniącej życiem dzielnicy i jednocześnie w sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Zobacz więcej 

Stacja Międzylesie
Stacja Międzylesie to budynek utrzymany w stylu przedwojennej fabrycznej architektury, który wyróżnia się na tle obiektów w okolicy. Parter przeznaczony jest na punkty handlowe i usługowe oraz restaurację z ogródkiem. Na piętrach znajdują się powierzchnie biurowe oraz usługowe o różnych metrażach. Ustawny gabinet dla małego zespołu czy swobodna przestrzeń dla średniej firmy – w Stacji Międzylesie znajdziesz biuro, które zapewni komfortową i wydajną pracę.

Zobacz więcej

 

Bosmańska 1


Budynek przy Bosmańskiej 1 nawiązuje swoją formą architektoniczną do okolicznej zabudowy. Zwieńczony dwuspadowym, grafitowym dachem, z elewacją utrzymaną w ciepłej kolorystyce, doskonale wpasowuje się w charakter okolicy. Inwestycja położona w Starym Aninie, prestiżowej willowej dzielnicy z pięknym sosnowym starodrzewem

Zobacz więcej 

Alpejska 8
Nowoczesne apartamenty w Starym Aninie – willowe osiedle z historią, prestiż i komfort spokojnej okolicy z pełną infrastrukturą. Zaciszne parkowe otoczenie stuletnich dębów i jednocześnie wygodny dojazd. Ogrodzony, kameralny budynek z czterema dużymi apartamentami, indywidualnymi garażami i zagospodarowanym, zielonym terenem. Sąsiedztwo Mazowieckiego Parku Krajobrazowego jest dodatkowym atutem dla miłośników spacerów i wycieczek rowerowych.

Zobacz więcej

 

Sosnowa 4


Inwestycja zrealizowana przy ul. Sosnowej 4 w centrum Józefowa pod Warszawą to wyjątkowy obiekt. Zainspirowany formą architektoniczną stylu nadświdrzańskiego jest połączeniem tradycji i nowoczesności. Charakterystyczne drewniane elementy bogato, ale z wyczuciem, zdobią fasadę budynku. Przestronne mieszkania, duże ogródki, prywatny parking naziemny. Architektura z niepowtarzalnym klimatem lokalnej tradycji wśród starych sosen. Bliskość stacji SKM (ok. 400 m) jest dodatkowym atutem lokalizacji budynku. 

Bosmańska 2a
Budynek przy Bosmańskiej 2a położony w Starym Aninie, prestiżowym osiedlu dzielnicy Wawer to niewielki 4 lokalowy budynek z garażami dla mieszkańców. Na tyłach budynku mieszczą się ogródki lokatorskie dla dwóch lokali na parterze, zaś mieszkania na piętrze wyposażone są w duże tarasy na dachu garaży. Postawiliśmy na spójność z okolicznymi domami oraz klasyczną formę: dwuspadowy dach, jasną elewację i funkcjonalne wnętrza.