inwestycja zakończona i sprzedana

Rogatkowa 48 D – nowoczesne apartamenty – Warszawa

Odkryj Międzylesie!

Kameralna inwestycja utrzymana w wysokim standardzie

Magia Międzylesia – zielono i spokojnie

Międzylesie jest malowniczym osiedlem znajdującym się w Wawrze, najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy. Usytuowane pomiędzy Aninem a Radością, tuż przy trasie kolejowej Warszawa-Otwock. Ze względu na swoje położenie, to miejsce idealne dla osób, które pracują w stolicy i chcą uczestniczyć w jej życiu, ale jednocześnie pragną mieszkać z dala od miejskiego zgiełku i zanieczyszczeń.

Świeże powietrze i bliskość przyrody to najlepszy sposób na relaks i wyciszenie po aktywnym dniu pracy. Międzylesie daje możliwość skutecznego odpoczynku w zielonym otoczeniu mazowieckich lasów.

Apartamenty w Międzylesiu

Doskonała komunikacja z centrum Warszawy i lokalizacja w dzielnicy z pełną infrastrukturą, punktami usługowymi, galerią handlową, kawiarniami i restauracjami – Międzylesie tętni życiem i rozwija się w szybkim tempie. Nic dziwnego, że przyciąga młodych, przedsiębiorczych i wymagających ludzi, którzy doceniają uroki prawobrzeżnej strony Wisły. Chcą angażować się zarówno w życie Wawra i jego mieszkańców, jak i wszystkich warszawiaków.

Kameralny budynek przy Rogatkowej to połączenie prostej i nowoczesnej architektury. W budynku znajdują się funkcjonalne i nasłonecznione mieszkania. W zależności od piętra, właściciele mają prywatne ogródki, wygodne balkony albo przestronne tarasy.

Otoczenie inwestycji

najbliższy przystanek autobusowy: 100 m (linie: 147, 305)
odległość od stacji SKM Międzylesie: 250 m (czas dojazdu do stacji Warszawa Śródmieście: ok. 25 min)
odległość od Centrum Warszawy: ok. 14 km
najbliższa Szkoła Podstawowa: ok. 800 m
ośrodek sportu i rekreacji – OSiR Wawer: 3 km
apteka: 50 m
najbliższa restauracja: 300 m
najbliższy sklep spożywczy: 100 m
Galeria Handlowa Ferio: ok. 600 m
Mazowiecki Park Krajobrazowy – znakomite miejsce do wycieczek pieszych, rowerowych, biegania
Poczta Polska: 50 m
przychodnia zdrowia: 50 m

Galeria otoczenia inwestycji